Kurumumuz 2003 yılında Milli Eğitim Bakanlığı onayı ile Gayrettepe Yabancı Dil Kursu adı altında eğitimlerine başlamıştır.  Kuruluş amacımız; diğer eğitim kurumlarının uygulamadığı “Konuşma Ağırlıklı İngilizce Eğitim” sistemini kullanarak kendine yurtdışında eğitim görme imkanı yaratamayan öğrencilerimize en kısa sürede ingilizce iletişim kurabilme yeteneği sağlamaktır.

Modern ingilizce eğitimin temeli olan “öğrenci odaklı” eğitimi ilk kurulduğu günden bu yana uygulayan GTI®, öğretim teknikleri ve teknolojilerini yakından takip ederek eğitim sistemini her zaman güncel tutmaya özen göstermiştir.

Bu doğrultuda 2007 yılı itibariyle uyguladığı eğitim sisteminde “Avrupa Dil Portfolyosu” gibi önemli bir hedef belirlemiş ve mevcut eğitim sistemini bu yönde geliştirmeyi amaçlamıştır. GTI® İngilizce Eğitim olarak 2007 yılında markalaşma yönünde önemli bir gelişmeye imza attık. “Marka Tescilimiz” uzun araştırmalardan sonra Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmış ve İngilizce eğitimde GTI® kalitesi bir kez daha kanıtlanmıştır.

Gelişim Tanıtım İletişim’in baş harflerinden oluşan GTI®; globalleşen dünyada her yaştan ve her kesimden insanın kendisini geliştirmesi gerektiğini, ülkemizi en iyi şekilde tanıtması gerektiğini ve dünya’da kabul görmüş ortak dil olan ingilizceyi kullanarak her millet ile doğru iletişim kurması 
gerektiğini inanmıştır. En kısa zamanda sizi de aramızda görmek dileği ile…

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!