Öğretmenler her zaman bir eğitim kurumunun bel kemiğidir. Biz de bu hususa inanarak, her zaman işini ciddiye alan, öğrencilerin gelişimini ve başarısını koşulsuz kriter olarak kabul eden öğretmenlerle çalışırız. Akademik kadrolarımızı oluştururken üniversite öğretim görevlileri, yerli yabancı akademisyenler, ingilizce ögretmenlik bölümünü başarıyla bitirmiş öğretmenlerle çalışmaktayız.
GTI/Gayrettepe İngilizce  için önemli olan öğrencinin ihtiyacına göre o alanda uzmanlaşmış eğitmenlerimizi branşlaştırarak en kısa zamanda en verimli eğitim sürecini organize edebilmektir. Düzenli olarak akademik kadromuzla yaptığımız toplantılarda, öğrencilerimizin güncel ihtiyaçlarını, öğretmenlerimizin ihtiyacı olabilecek, kaynak güncellemelerini ve değişiklikleri büyük bir ciddiyetle yürütmekteyiz. Eğitim kadromuzun mükemmeliyetçi bir yaklaşımla alanında teknik olarak uzman olmasının yanısıra, sosyal anlamda da bütünleştirici ve pozitif bir yaklaşımda olması özenle tercihimizdir.

Gurur duyarak paylaştığımız bu sayfamızda emeği geçen bütün öğretmenlerimize bu günlerin gerçek mimarları oldukları için teşekkür ederiz.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!