Rusça
Rusça 30 Slav ülkesinde konuşulan dünyanın en yaygın dillerinden biridir. Bu 30 slav ülkesinin 20'sinde anadil, 10'unda 2. dil olarak konuşulmakta ve son yıllarda Türkiye'de bu dili öğrenme girişimine giren insanların sayısı 5 milyona ulaşmaktadır. 

Türkiye'yi yılda ortalama 8 milyon Rus turist ziyaret etmektedir. Bu nedenle Rusça dili özellikle tatil bölgelerinde bilinmesi gereken birinci dil durumuna gelmiştir.

İyi bir eğitim almak, siyaset ya da ekonomi alanlarında önemli görevlere gelebilmek için Rusça, öğrenilmesi zorunlu olan öncelikli dil konumundadır. Rusça öğrenmeye olan ilginin altında yatan bir başka neden ise gelişen teknoloji ve dolayısıyla artan iletişim ve etkileşim ortamıdır. 

Rusça, iş kurmak ve ya geliştirmek isteyen girişimcilere sayısız avantajlar sağlamaktadır. Dünyada 300 milyon kişilik bir pazarın bu dili konuştuğu göz önünde bulundurulursa Rusça'nın önemi bir kez daha ortaya çıkmış olur. Rusça, ihracat ve inşaat sektöründe çalışan firmalar, Rusya'da yatırım yapan firmalar, Rus menşeli Türkiye'de faaliyet gösteren firmalar, turizmle ilgili tüm dallar ve eğitim kurumları için önemli faktördür.Rusça 33 harflik kiril alfabesinden gelmesiyle diğer dillere oranla öğrenilmesi daha zor bir dil olarak görülür. Ancak Rusça dilinin birçok dilbilgisi konularında Türkçe'ye benzerliğiyle bilinir. Sıkı bir çalışma ve doğru kaynakla üstesinden rahatlıkla gelinebilinir. 

Rusça Özel Ders Özel Ders Eğitimlerimiz;

Çeşitli sebeplerden dolayı programlarımıza devam edemeyenler için hazırlanarak, ihtiyaçlarınıza göre eğitim programları planlanarak özel dersler verilmektedir,herkes için geçerlidir, tüm dillerde verilmektedir.Size özel eğitim danışmanıyla birlikte seçtikten sonra eğitiminize sizin karar verdiğiniz tarih, gün ve saatlerde başlayabilirsiniz, katılımcılarımız eğitimlerini yüksek eğitim kalitesiyle kısa bir sürede alabilirler, katılımcılarımız istedikleri alanda bire bir eğitim alabilirler,2-3 kişiden de oluşabilmektedir,yoğun çalışma temposundan dolayı kursa gidemeyen veya kendisini çalışma arkadaşları ile doğal iş ortamında daha rahat hissedebileceğini düşünenler için kurumlar eğitim verebileceğimiz uygun ortam sağlarlarsa, kurumların kendi yerlerinde de eğitim verilmektedir. 
 

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!