-Yabancı dil kursuna katılanlara herangi bir belge veriyormusunuz?

Programı bitiren öğrenciler İlçe Milli Eğitimin belirlemiş olduğu sınavda başarılı oldukları taktirde sertifika almaya hak kazanırlar. Diğer taraftan herhangi bir şekilde programı tamamlayamamış ve yarıda bırakmış öğrenciler “Ara Bitirim Belgesi” alırlar. Bu belgede sertifikaya eşdeğer  bir belgedir.


-Yaz aylarında çocuklara yönelik dil kursu düzenliyormusunuz?
Evet düzenleniyor. Bununla ilgili önceden web sitemizde duyurular yapılıyor.Bu konuda telefonlada geniş bilgi alabilirsiniz.


-Derslerin işlenişi hakkında bilgi alabilirmiyiz?
Kurumumuz konusma ağırlıklı eğitimlerle ismini duyurmuştur. Konuşma ağırlıklı sistemler önceliğimizdir. Öğretmenler ve materyaller bu amaca hizmet eder.


-Sınıflarda en fazla kaç öğrenci bulunmaktadır?
Sınıflarda maksimum 10 öğrenci bulunmaktadır. 11 öğrenci bulunuyorsa zaten konuşma sağlıklı yapılamaz.


-Derse başlamaya karar verdim fakat sınıf eğitimimi yoksa özel ders mi almalıyım karar veremedim, bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
Sıkca sorulan sorulardandır. İdari kadromuz sizi bu konuda en iyi şekilde bilgilendirecektir. Amacınız ,süre, eğitim tarzınız, önceki deneyimleriniz gibi detaylar tespit edildikten sonra doğru olan egitimin hangisi olabileceği size iletilecektir.


-Yalnızca konuşmaya yönelik sınıflarınız varmı?

Misyonumuzda bu yönde olduğu için bu konuda cok alternatifiniz vardır. Doğru şekilde sizleri bilgilendirip, size sadece tercih etmesi kalır.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!